ERCO olarak, 30 Eylül-03 Ekim 2023 tarihleri arasında Mobilya yan sanayi, aksesuarları, orman ürünleri ve ahşap teknolojilerindeki son trendlerin, tasarımların ve hizmetlerin görücüye çıktığı, bölgesinin en büyük uluslararası buluşma noktası olan İntermob Fuarı’nda yerimizi aldık.

Bu yıl fuarda yeni nesil, çevreye ve insan sağlığına uyumlu, ağır metal içermeyen, EN 71/3 oyuncak güvenliği sertifikasına sahip su bazlı, yağ bazlı ve makinelerle uygulanabilen ultraviyole ışınlarıyla kürlenmeli ürünlerimizin yanında; EN 13501-1 B1 sınıfına uygun halojensiz alev ilerletmeyen boya-vernik sistemlerimiz, yeni efektlerimiz ve yüzey renklendirme sistemlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunduk. AR-GE Merkezimizde ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan, özel proseslerden geçerek üretilen yenilikçi ürünlerimiz ziyaretçiler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı ve verimli bir fuar geçirdik.

Mobilya yan sanayisinin en prestijli fuarı olan INTERMOB’da, sektörün lider üreticileri ile bir arada olmaktan, yurt içi ve yurt dışından katılım sağlayan yüzlerce ziyaretçi, müşteri ve bayilerimizi standımızda ağırlamaktan memnuniyet duyduk. Organizasyonda emeği geçen ve standımıza ilgi gösteren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.